• Неодамнешно
  • -0 %
Go2linK 15-Порта Станица 100W 20A Повеќе Кратен Апарат Центар Брзо Полнење преку USB Док

Go2linK 15-Порта Станица 100W 20A Повеќе Кратен Апарат Центар Брзо Полнење преку USB Док

DEN 2731.00
DEN 2731.20

Количина на стоки
Тековен


СПЕЦИФИКАЦИЈА :
1. USB Порта : 15
2.,
4,Што е начинот на плаќање?
Paypal,Western union,БОЦ банка. Компатибилен со сите електронски производи што се полнат преку USB кабел, како што сите паметен телефон,за i Phone5/5s/6//6s/6 плус/i Phone7 7plus, i Phone 8, за Samsung,за Галакси Забелешка 4,за Галакси Работ S8 S8plus, за HTC, сите таблет КОМПЈУТЕР,за i Pad,за i Pod, Моќ Банки, Батерија Bluetooth Звучници и сл.5 Еден Излез
6.
ГАРАНЦИЈА : Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад.
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Овој 15 Порт USB Ѕид Конектор за Адаптер, пријави до 15 уреди истовремено преку само еден штекер, елиминирање на потребата за повеќе полначи и места. Приклучок : ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА АУ Приклучок
6. Идеална за дома, канцеларија, супермаркет, аеродром, телефон продавница, патување и други затворен користење. Обезбедува стандарден USB 5 V и Max 3. Големина : 32x11x13cm (L*W*H)
7.

Други карактеристики

боја:
Црна
Приклучок Тип:
ЕУ, САД, АУ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Компатибилен Бренд:
SONY,Blackberry,LG,Meizu,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
Тип:
Десктоп
Бренд Име:
Go2linK
Квалитетот сертификација:
CCC,FCC,CE,RoHS
Излез:
5V/2.1 A
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
OPPO VOOC,Samsung Адаптивни Брзо Полнење,MTP Пумпа Express,USB PD
USB Порти:
≥6
Излезен Интерфејс:
USB
На текст:
100-240V/0.6 НА
Број На Модел На:
GLK-CHR-15
Извор На Енергија:
A. C. Извор

Најдобри понуди