• Неодамнешно
  • -10 %
FLOVEME LED Magentic Тип C USB Кабел За Samsung Галакси S9 S8 Забелешка 8 Магнет Полначот 1M Плетенка Тип-C Кабел За Oneplus Macbook

FLOVEME LED Magentic Тип C USB Кабел За Samsung Галакси S9 S8 Забелешка 8 Магнет Полначот 1M Плетенка Тип-C Кабел За

DEN 129.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


FLOVEME LED Magentic Тип C USB Кабел За Samsung Галакси S9 S8 Плус Магнет Полначот 1 M Плетенка Тип-C Кабел За Oneplus 5 Macbook Продажба поени>> 1.Бренд;FLOVEME 2.Функција : 360 степени Ротирате Круг+LED Индикатор+Силна Magnatic+Најлон Плетенка 3.Функција : Поддршка За Полнење Само . Не Ги Поддржуваат Податоци Transimisson 4.Comaptibility : Магнетни Кабел За Samsung Галакси S8 / S8 Плус/ S9 / S9 Плус / Note 8 5 / A3 А5 2016 Година За Xiaomi Mi 5 / 6 / 5s / Микс За Huawei P9 / P10 / P9 P10 Плус / Чест 8 / Чест 9 / Mate 9 За Oneplus 5 / 3t / 3 / 2 За HTC За LG G5 За Nokia руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, ви благодариме! - Пожалуйста, заполните полное имя получателя в связи с новой политикой российских обычаев, спасибо! -FLOVEME Службен Предводник Продавница

Други карактеристики

Должина:
1m
Компатибилен Бренд:
HTC,Samsung,LG
Има Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Floveme
Тип:
Тип В
Карактеристики:
Магнетни,Реверзибилна
Компатибилен Модел 1:
Тип C USB Кабел За Samsung Галакси S8 S9 S8 Плус S9 Плус Забелешка 8
функција 1:
360 Степени Ротирате Круг Магнетни Кабел Андроид Мобилен Телефон Cabo
Карактеристика 2:
Најлон Плетенка+Моќ Заштита+LED Индикатор Магнет Кабел
Функција:
Брзо Полнење +Силни Магнетни USB Кабел+LED Индикатор
тековната:
5V/2A USB-C Кабел
Должина:
1m
Материјал:
Најлон Плетенка+Алуминиумски Легури+ABS+TPE
Времето на Пазарот:
2018 Најновите Пристигнување LED Светло Магнетни Кабел за Телефон Додатоци
Компатибилен Модел 2:
USB Кабел За Xiami mi5 mi6 За Huawei P9 P10 Плус
Dropshipping/Трговија На Големо:
Поддршка(3 еез 5% попуст)

Најдобри понуди