• Неодамнешно
  • -30 %
OATSBASF 2 Во 1 USB Кабел за Микро USB & Type c за Samsung Xiaomi Huawei Стигнале Преносни Usb C За Android Кабел

OATSBASF 2 Во 1 USB Кабел за Микро USB & Type c за Samsung Xiaomi Huawei Стигнале Преносни Usb C За Android Кабел

DEN 240.00
DEN 342.24

Количина на стоки
Тековен


2 Во 1 USB Кабел Тип В за Samsung Xiaomi Huawei За Android Кабел
Карактеристики и спецификации : Мали и практични. Текстурата е многу мека и носивост совршено. Прилагодување на кабел должина. Тој е направен од гума, во вид на тестенини, која спречува да се гледа. Нема траги на допир.


За трофеи


Други карактеристики

Должина:
1m
Компатибилен Бренд:
HTC,Panasonic,Samsung,SONY,LG,Nokia,Blackberry,Toshiba,Motorola,Дланка
Бренд Име:
Oatsbasf
Карактеристики:
2 во 1,Стигнале
Има Мало Пакет:
Yes
Тип:
USB
Карактеристики 1:
2 во 1
Карактеристики 2:
микро usb кабел
Карактеристики 3:
За Типот C
Карактеристики 4:
usb кабел За Android Кабел
Макс. Должина:
100 cm

Најдобри понуди