• Неодамнешно
  • -39 %
2 ПАРЧИЊА Назад камерата Леќи на Камерата Заштитник За Huawei Чест 7X Стаклени Влакна Филм Заштитна Заштитник HD Јасно Guard Покрие Анти Нула

2 ПАРЧИЊА Назад камерата Леќи на Камерата Заштитник За Huawei Чест 7X Стаклени Влакна Филм Заштитна Заштитник HD Јасно

DEN 53.00
DEN 86.40

Количина на стоки
Тековен


2 ПАРЧИЊА Назад камерата Леќи на Камерата Заштитник За Huawei Чест 7 X Стаклени Влакна Филм Заштитна Заштитник HD Јасно Guard Покрие Анти Нула
Карактеристики :
- 9 H Цврстина
Супер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм.
- Oleophobic Слој
Ја спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи. Го прави полесно да се чисти.
- Да Се Загрози Доказ
Ако скршен , на мали парчиња се одржа во рамките на филм. Тие не се остри, што го прави многу побезбедно да се користи од други производи од стакло.
- Добра Адхезија
Направени со хемиски третирана, транспарентни калено стакло со силикон лепило за да се задржи во место.
- Одговорно Допир
Кога опремени телефони на допир чувствителност ќе останат непроменети.
- Целосна Транспарентност
Не ефект на екранот на било кој начин по барање, им даваат целосна допир чувствителност и видливоста.
Пакетот вклучува :
2x Tempered Стакло Филм
1x Cleaning Платно

Други карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Тип:
Камерата Лен Филм
Бренд Име:
Zerosky
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
No
Број На Модел На:
tfl175hw7x80316
Површинска цврстина:
9H Цврстина
Компатибилен:
За Huawei Чест 7X
Карактеристика 2:
Задна Камера Калено Стакло

Најдобри понуди