• Неодамнешно
  • -11 %
А5 (5) Екран Заштитник Калено Стакло За Samsung Галакси А5 2015 A500 A500Y A500M Експлозија-доказ Премиум Заштитна Фолија Случај

А5 (5) Екран Заштитник Калено Стакло За Samsung Галакси А5 2015 A500 A500Y A500M Експлозија-доказ Премиум Заштитна Фолија

DEN 81.00
DEN 90.72

Количина на стоки
Тековен


Известување Пред Цел : Ако изберете " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", ќе може да го пратите по што парцела лево Кина, Но овој начин ќе заштедите вашите пари. Од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail "
Функција и Продажба на Точка>>
Ние Имаме Многу Луксузен Бренд Случаи За i Phone и За Samsung. Ние, исто така, го продаде Чанта, Појас, Паричник, Луксузен часовник и така натаму. Ако треба, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви покаже убави слики. Се надевам дека можеме да имаме долгорочна соработка!!
Руски Пријатели Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, благодарение !
Карактеристики :
1. 9 H цврстина 2.5 D
2. Анти-отпечатоци слој
3. Незаменлива чувствителност на допир
4. Отпорност и shatterproof
5. HD оптички transmittance
6. Лесна инсталација
7. Ултра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи.
Ставките Коишто Се Вклучени :
1. 1 парче на калено стакло без мало поле.
2. 1 парче на Алкохол брис
3. 1 парче од Ткаенина за Чистење

Други карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Бренд Име:
LoveKiss
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
галакси а5
Модел 1:
За Samsung Галакси А5 2015 A500 A500F A500M Калено Стакло Филм
Функција:
0.26 mm 9H 2.5 D Мобилен Телефон Екран Заштитник Калено Стакло
Функција:
Ултра-тенок, Анти-Нула Анти-Отпечатоци Лесно да се Инсталира
Модел 2:
За Samsung Галакси A500FU A500Y A500YZ A500F1/A500K/A500S A500FQ Филм

Најдобри понуди