• Неодамнешно
  • -18 %
Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi Mi5 Mi5s Mi4 Mi4c Mi4i Mi 5 5S За Xiaomi Redmi 4 Про 4А-3S 3X Забелешка 3 Заштитна Фолија

Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi Mi5 Mi5s Mi4 Mi4c Mi4i Mi 5 5S За Xiaomi Redmi 4 Про 4А-3S 3X Забелешка 3 Заштитна

DEN 156.00
DEN 191.04

Количина на стоки
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi Mi5 Mi5s Mi4 Mi4c Mi4i Mi 5 5 S За Xiaomi Redmi 4 Про 4А-3 S 3 X Забелешка 3 Заштитна Фолија

Други карактеристики

боја:
За Redmi 3S, За Redmi Note3, За Redmi 4А -, За Redmi 3, За Redmi 4, За Redmi 4 Про, За Redmi 3X, За Redmi 3 Про, За Xiaomi Mi4C Mi4i, За Xiaomi Mi4, За Xiaomi Mi5s, За Xiaomi Mi5
Материјал:
2 парчиња, 1 buc
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Пакет:
Не,за Xiaomo ми capa carcasas Xiomi Xiaiomi мобилната школка Xiaom Xiamomi
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Употреба:
Мобилен Телефон
Големина:
for Protector Toughened carcasa aksesuar Protector Verre capa hoesje
Водоотпорен:
за Xiaomo Xiami casa coque Xiamo Xiaome carcasa случај Xiaome Xiaome
Материјал:
за mi Xiaomo Додаток Назад Xaiomi Xiomi csse Мобилни ми Xaomi
Примена:
за Фиксен Телефон hoesje Телефон temperato Заштитник на мобилните csse
is_customized:
for Xiaomi Xiomi Telefon xiaomi handy 1 pcs celular case CellPhone
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Експлозија Доказ Филм:
Калено Стакло за Xiaomi Redmi Note3
Зајакнато Стакло:
Калено Стакло за Xiaomi Redmi 4 4 Про Екран Заштитник
заштитна фолија:
Екран Заштитник Калено Стакло за Xiaomi Redmi 4А -
Анти-нула Екранот Стража Стакло:
Екран Заштитник Калено Стакло за Xiaomi Redmi 3 3s 3x 3 Про
Транспарентен Нано-обложена калено стакло:
Екран Заштитник Калено Стакло за Xiaomi Mi5 Mi5s MI 5 5S
Зајакнато Стакло Заштитна Фолија:
Екран Заштитник Калено Стакло за Xiaomi Mi4 Mi 4 (5.0 инчен).
model1:
Екран Заштитник Калено Стакло за Xiaomi Mi4c Mi4i Ми 4c 4i
model2:
Екран Заштитник Калено Стакло за Xiaomi Mi4C Ми 4i Mi4i
model3:
Екран Заштитник Калено Стакло за Xiaomi Redmi4 Про

Најдобри понуди