• Неодамнешно
Универзален Автомобил Шофершајбната Табла Планината Мобилен Телефон Носителот Стои со Безжичен Полнач за Qi Стандардот мобилни Телефони

Универзален Автомобил Шофершајбната Табла Планината Мобилен Телефон Носителот Стои со Безжичен Полнач за Qi Стандардот

DEN 1295.52

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : Влезен Напон : DC5 V Текст на струјата : 1.2-2 A Работи моќ : 5 W Полнење voltate : 5 V Qi стандардот Пакет Големина : 140*110*147mm Производ Големина : 135*107*135mm Вкупно Пакување Тежина : 365g Производ Тежина : 285g Слика :

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Употреба:
Автомобил
Магнетно:
No
полнач:
Yes
Број На Модел На:
C1
Материјал:
ABS
Бренд Име:
Lention
Има Звучник:
No

Најдобри понуди