• Неодамнешно
  • -28 %
Универзален автомобил шофершајбната стојат мобилен телефон носителот поддршка телефон voiture паметен телефон табела stent флексибилен мобилен телефон стојат

Универзален автомобил шофершајбната стојат мобилен телефон носителот поддршка телефон voiture паметен телефон табела

DEN 134.00
DEN 186.24

Количина на стоки
Тековен


Универзален автомобил шофершајбната стојат мобилен телефон носителот поддршка телефон voiture паметен телефон табела stent флексибилен мобилен телефон стојат

Други карактеристики

боја:
црн автомобил стојат
Компатибилен Бренд:
Универзална
Употреба:
Автомобил
Магнетно:
Yes
полнач:
No
Број На Модел На:
автомобил стојат 04
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No
боја:
Црна
квалитет:
Висок квалитет
Употреба:
се залагаме за мобилен мобилен телефон за во автомобил
Поддршка:
Soporte movil автомобил
Функција:
автомобил телефон носителот
Функција:
360 Степени Rotatable
feature2:
360 автомобил носителот мини воздухот се пропустливи планината
Стил:
Супер силен вшмукување
Состојба:
100%Сосема Нов

Најдобри понуди