• Неодамнешно
Ymitn Отклучен Мобилни Електронски панел плоча Плоча Кола Кабел Меѓународни Фирмверот За HTC One М9 M9S M9U M9V

Ymitn Отклучен Мобилни Електронски панел плоча Плоча Кола Кабел Меѓународни Фирмверот За HTC One М9 M9S M9U M9V

DEN 3216.00

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : Brand New плоча за HTC One М9 M9 S M9 U M9 V M9 T/W 100% Совршено се вклопуваат. Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување. НЕ 100% Сосема Нов.
Пакет се вклучени :
плоча x 1pc
Слики :

Други карактеристики

боја:
M9U, M9S, M9V
Големина:
m9
Број На Модел На:
M9U М9 M9S/V
Бренд Име:
Ymitn
Компатибилен Бренд:
HTC
Компоненти:
Матичната плоча

Најдобри понуди