• Неодамнешно
  • -20 %
Aioria 2 парчиња Многу Калено Стакло за Xiaomi Redmi 5 Full screen protector мека работ со adhensive слој за Redmi 5 Плус

Aioria 2 парчиња Многу Калено Стакло за Xiaomi Redmi 5 Full screen protector мека работ со adhensive слој за Redmi 5

DEN 176.00
DEN 220.32

Количина на стоки
Тековен


Боја : Црна, Бела
Дизајн : unti-виолетова светлина, без виолетова светлина
Материјал : Калено стакло + Adhensive слој + мека работ
Компатибилен Модел : за Xiaomi Redmi 5 & Redmi 5 Плус
Карактеристики : цел екран покриеност

Други карактеристики

Материјал:
Redmi 5 (5.7 inch), Redmi 5 Плус (5.99)
Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
Aioria
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Пакет:
No
Материјал:
Калено Стакло + adhensive слој + мека работ
колку Парче во еден Пакет:
2 парчиња многу, со тешко тешки пакет
Модел 1:
Заштитна стакло за xiaomi Redmi 5
Модел 2:
Заштитна стакло за xiaomi Redmi 5 Плус

Најдобри понуди