• Неодамнешно
Ymitn Мобилни Електронски панел плоча Плоча отклучен со чипови Кола flex Кабел За Huawei p8 p8 лајт ALE-L21

Ymitn Мобилни Електронски панел плоча Плоча отклучен со чипови Кола flex Кабел За Huawei p8 p8 лајт ALE-L21

DEN 3120.00

Количина на стоки
Тековен


ALE-UL00 = P8 Лајт
GRA-UL00 = P8
Карактеристики :
плоча за Huawei p8 p8 лајт 100% Совршено се вклопуваат. Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување. Не 100% Сосема Нов.
Пакет се вклучени :
плоча x 1pc
Слики :

Други карактеристики

боја:
ALE-UL00 16GB, GRA-UL00 16GB
Големина:
p8 p8 lite
Број На Модел На:
p8 p8 лајт
Бренд Име:
Ymitn
Компатибилен Бренд:
Huawei
Компоненти:
Матичната плоча

Најдобри понуди