• Неодамнешно
Ymitn Отклучен Мобилни Електронски панел плоча Плоча Кола Кабел За LG G Flex 2 f510 ls996 h955 h950 h959

Ymitn Отклучен Мобилни Електронски панел плоча Плоча Кола Кабел За LG G Flex 2 f510 ls996 h955 h950 h959

DEN 3600.00

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
плоча за LG G Flex 2 f510 ls996 h955 h950 h959 100% Совршено се вклопуваат. Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување. Не 100% Сосема Нов.
Пакет се вклучени :
плоча x 1pc
Слики :

Други карактеристики

боја:
f510 32GB, ls996 32GB, h955 16GB, h950 32GB, h959 32GB
Број На Модел На:
Flex 2 f510 ls996 h955 h950 h959
Бренд Име:
Ymitn
Големина:
Flex 2
Компатибилен Бренд:
LG
Компоненти:
плоча

Најдобри понуди