• Неодамнешно
  • -10 %
Оригиналниот Huawei HB4W1 телефон батеријата За Huawei Искачи G510 G520 G525 Y210 Y530 U8951 T8951 C8813/Q/DQ C8813D G525-U00

Оригиналниот Huawei HB4W1 телефон батеријата За Huawei Искачи G510 G520 G525 Y210 Y530 U8951 T8951 C8813/Q/DQ C8813D

DEN 324.00
DEN 360.00

Количина на стоки
Тековен


Батеријата модел : HB4 W1 Капацитет : 1700m Ah Компатибилен модел : се Искачи G510 G520 G525 Y210 Y530 U8951 T8951 C8813/Q/DQ C8813 D G525-U00 Батерија Тип : Li-ion,Li-полимер.. Клетка : Двоен IC заштита литиум Време на Полнење : 1.5-3 часа за Време на Мирување : 72hours-120hours на животниот Век на Батеријата Циклус : ≥550times Влезен Напон : 4.2 V Излезен Напон : 3.7 V Работна Температура : -25°C~55°C Квалитет на Одделение : Најдобар Квалитет на Сертификати : MSDS, CE,Ro HS,FCC. Гаранција : 1 Година
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
4. Поради купувачот земја разлики,Транзит време може да се разликува, нормално, 18-30days.
5 . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
2. Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали,ние ќе се справи со замена или рефундирање на,
ве молиме не го отворите спор лесно.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети
2. Ве молиме Имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се загарантирани.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Huawei
Оригинал или Не:
оригиналниот
Број На Модел На:
HB4W1
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
Huawei
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh

Најдобри понуди