• Неодамнешно
ААА+ 4.7 Екран За iPhone 6 6s LCD Екран на Допир Digitizer Целосна Пред Стакло Собранието Замена Тестирани Поправка Делови Pantalla

ААА+ 4.7 Екран За iPhone 6 6s LCD Екран на Допир Digitizer Целосна Пред Стакло Собранието Замена Тестирани Поправка Делови

DEN 669.60

Количина на стоки
Тековен

-28.45 -28.45 -25.95 ДОЛАРИ, 16.40-23.45 -25.95 -23.45 -14.95 -14.95 -14.95 -13.45
ААА+ 4.7" Екран За i Phone 6 6s LCD Екран на Допир Digitizer Целосна Пред Стакло Собранието Замена Тестирани Поправка Делови Pantalla
Тип на Мобилен Телефон LCD Компатибилен Бренд За i Phone 6 Дел LCD со Digitizer Квалитет Brande Ново Ниво ААА Резолуција 1134*750 & 326 PPI големина на Екран 4.7" инчен Колор Црно-Бело
Компатибилен Со :
За i Phone 6 + LCD + Екран на Допир Digitizer + Рамка
Пакет Се Вклучени :
1*LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието За i Phone 6
1* Калено стакло
1*Отворање алатки
1*Телефон носителот


Други карактеристики

боја:
За 6 Црно, За 6 Бела, За 6s Црно, За 6s Бела
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6,iPhone 6s
Резолуција На Екранот:
1334x750
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Бренд Име:
LCD КУЌА
Број На Модел На:
За iPhone 6 6s
боја:
white & црна
Име:
За Apple iPhone 6 6s екранот
Материјали:
IPS Multi-touch
Модел:
A1549 A1586 A1598 A1633 A1688 A1700
Состојба:
LCD со Digitizer & Рамка
Гаранција:
12 месеци
КК Тестирање пред превозот:
Yes
подарок:
Отворање алатки, Калено Стакло, Телефон Носителот
квалитет:
ААА
испорака:
DHL ЕМС AliExpress Стандард за Испорака

Најдобри понуди