• Неодамнешно
  • -9 %
Heyman Flex Кабел За Samsung Galaxy S III Галакси S3 GT-I9300/T999/I747/R530/I535/L710 Пред се Соочуваат со Камера сензор за Светло

Heyman Flex Кабел За Samsung Galaxy S III Галакси S3 GT-I9300/T999/I747/R530/I535/L710 Пред се Соочуваат со Камера сензор

DEN 197.00
DEN 216.00

Количина на стоки
Тековен


Heyman Пред се Соочуваат со Камера сензор за Светло Flex Кабел Замена За Samsung Galaxy S III (S3) GT-I9300/T999/I747/R530/I535/L710 Бесплатен превозот+алатки

Други карактеристики

Бренд Име:
Heyman
Број На Модел На:
S3
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung

Најдобри понуди