• Неодамнешно
Нови ZE551ML Батеријата на Задниот Поклопец За ASUS Zenfone 2 ZE551ML Батеријата Врата Назад Случај Домување Со Логото

Нови ZE551ML Батеријата на Задниот Поклопец За ASUS Zenfone 2 ZE551ML Батеријата Врата Назад Случај Домување Со Логото

DEN 349.44

Количина на стоки
Тековен

Нови ZE551 ML Батеријата на Задниот Поклопец За ASUS Zenfone 2 ZE551 ML Батеријата Врата Назад Случај Домување Со Логото
Карактеристики на производот : тип на Производ : Назад на Капакот на Батеријата Соодветен модел : За ASUS Zenfone 2 ZE551 ML Пакет : 1 PCSX Назад на Капакот на Батеријата
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател , ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево во ред е вашето Име и презиме .
Слики покажуваат :

Други карактеристики

боја:
Златна, Црвена, Сива
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За ASUS Zenfone 2 ZE551ML
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Материјал:
Пластични
Компатибилен Бренд:
ASUS
боја:
Златен/Red/Сива
Главниот Екран Со Големина:
5.5 инчи
Функција:
Батеријата На Задниот Поклопец+Лого
квалитет:
А+++
Транспорт:
Бесплатна Испорака

Најдобри понуди