• Неодамнешно
  • -5 %
Нови Оригинални Моќ Јачина на звук Копче Flex За ASUS Zenfone 4.5 A450cg 1pcs

Нови Оригинални Моќ Јачина на звук Копче Flex За ASUS Zenfone 4.5 A450cg 1pcs

DEN 137.00
DEN 144.00

Количина на стоки
Тековен

Внимание ве молиме Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само може да ја песната кога пакетот во Кина , Ако треба сите следење на информации, ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други превозот начин. Ви благодариме.
Нови Оригинални Моќ Јачина на звук Копче Flex Fo r ASUS Zenfone 4.5" A450cg 1pcs Бесплатен Превозот
Висок квалитет на замена на моќ/исклучување на јачината flex
Сите предмети се тестирани пред превозот
Го замени стариот, расипан, скршени или испукани екранот
Испорака
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и други информации за контакти на Aliexpress е точно пред купувањето.
2. Повеќето од парцели се испраќаат преку Хонгконг Пост, Сингапур Пост или Кина Пост(сите со следење на број). За големи цел (зависи од тежината и вредност), ние брод преку други побрзо carier како DHL, EMS, Fedex..
3. Се проценува дека времето за испорака зависи поради различни земји и региони, обично 7 до 22 дена, понекогаш оди на 25 до 30 дена за далечински област, и тоа трае подолго за време на шпицот на сезоната. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
4. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Какви било други давачки или дополнителна такса е купувачот одговорност.
Политика на враќање
1.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за размена или наплата.
2.Враќање или повраток е прифатена во рок од 7 дена од денот на приемот.
3.Сите предмети мора да се вратија со нивната оригинална состојба.
4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот цена.
Повратни информации
1.Ве молиме љубезно го потврди приемот на предмети на Aliexpress кога ќе ги добијат.
2.Ако не сте задоволни со објектот ќе се примаат за било која причина, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни.
3. Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Тоа значи многу за нас

Други карактеристики

Број На Модел На:
zenfone 4.5
Бренд Име:
IMIDO
Компатибилен Бренд:
за Asus
QC:
Тест еден по еден
во парк:
Yes
Употреба:
Замена или Repaire делови
трговија на големо цена:
Yes
Multitouch:
Yes
Клучни зборови:
За Asus Zenfone 4.5 моќ волумен flex

Најдобри понуди