• Неодамнешно
5.0 инчен Oukitel K4000 Про Екран на Допир Панел Гаранција Оригиналниот Стаклен Панел на Допир за Стакло За K4000 Про, 2 допир

5.0 инчен Oukitel K4000 Про Екран на Допир Панел Гаранција Оригиналниот Стаклен Панел на Допир за Стакло За K4000

DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен


100% Оригинални за Oukitel K4000 Pro мобилен телефон со екран на допир Digitizer стакло панел Собранието Замена+ Алатки
Тоа не е погоден за K4000 или K4000 Лајт!!!!
1.100% Сосема Нов висок квалитет на Екран на допир за Oukitel K4000 Pro мобилен телефон. Не вклучувајќи го LCD екранот .
2.Го замени вашиот погрешни, скршени или испукани допир.
3.Нула или скрши вашиот Екран на допир? Добиете замена, или дополнителна да се задржи на рака.
4.Секој екран е тестиран пред превозот.
5. Објектот нема да биде иста како во сликите цело време, бидејќи тоа не е секогаш во исто производство на серија, и понекогаш фабриката ќе се подобри техника на изработка за да се направат промени. Затоа, тоа е нормално, немојте да се грижите дека ако постои мала разлика.
Пакет :
1 * Oukitel K4000 Pro Touch Екранот
1 * Алатки Поставите Како Бесплатен Подарок

Други карактеристики

Бренд Име:
iParto
Број На Модел На:
За OUKITEL K4000 Про
Екранот:
≥5
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
K4000 Про
Тип:
Екран На Допир
is_customized:
Yes

Најдобри понуди