• Неодамнешно
  • -30 %
2000mAh BL3819 Батеријата За Лета IQ4514 Quad ЕВО Техника 4 Батеријата BL 3819 IQ 4514 Висок Квалитет на Мобилен Телефон Батерии

2000mAh BL3819 Батеријата За Лета IQ4514 Quad ЕВО Техника 4 Батеријата BL 3819 IQ 4514 Висок Квалитет на Мобилен Телефон

DEN 201.00
DEN 287.52

Количина на стоки
Тековен


BL3819 Батеријата за ЛЕТА IQ4514 Батеријата 2000m Ah BL 3819 IQ 4514 Акумулаторот
Карактеристики :
Капацитет : 2000m Ah
100% Нов и Висок Квалитет
Останете поврзани со вашето семејство и пријатели со добивање на екстра енергија од батеријата денес!
Оваа замена на батеријата има интегриран microchip што го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.
Најдобра замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор.
Голема зделка со одличен квалитет загарантирана
Пакет Содржина :
1 x Батеријата

Други карактеристики

Број На Модел На:
BL3819
Квалитетот сертификација:
CE,WEEE,RoHS
Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Компатибилен Бренд:
ЛЕТААТ
Бренд Име:
antirr
Оригинал или Не:
Компатибилен

Најдобри понуди