• Неодамнешно
SanErqi B100AE За SAMSUNG Галакси Аце 3, Аце 4 S7898 S7278 S7272 S7568i S7278 i679 S7270 G313H G318h S7262 i699i

SanErqi B100AE За SAMSUNG Галакси Аце 3, Аце 4 S7898 S7278 S7272 S7568i S7278 i679 S7270 G313H G318h S7262 i699i

DEN 296.64

Количина на стоки
Тековен

Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
> Не се користи инфериорни полнач за да ја дополните оваа батерија во случај на оштетување на батеријата. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. 1 Ден испорака по исплата потврди 5. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.
> Кога за прв пат се на батеријата, се користи надвор, задолжен за 10 часа, за првите три пати, го користите повторно, тогаш тоа само треба да се наплаќаат за 5 часа за нормална употреба.
Гаранција :
1. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
Детали 1.
> Не расклопување или промена на структурата на батеријата. Ние сме професионален тим да се тестира секоја батерија за да се осигура нејзината напон и работи добро .
> Привремена краток капацитетот на новата батерија ќе биде произлегува од не се користи за долго време, тоа е нормално, вкупен капацитет ќе биде повратена преку користи за 3-5 пати. Висок Квалитет и гаранција 2 години 2. Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.
> Го стави вон дофат на деца. Најдобра услуга по : ние ќе се обидеме или најдобра да им помогне на клиентите 6. Тестирани еден по еден и 100% работи и 3.
> Најдобрите складирање температура е 20°C5°C
Испорака :
1. Голема количина на залиха ИЗБЕРЕТЕ НАС , НЕМА ЛОШ ПОВРАТНИТЕ информации . Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати.
> Не ја ставајте батеријата во полначот премногу долго.
Повратни информации :
1.
и ние ќе се обидеме потрудиме да се направи секој клиенти замине од 5 ѕвезди postive повратни информации !
Компатибилен Модел : за Samsung Аце 4 S7898 S7272 S7270 S7562 C s7262 S7568i i699i Пакување Листа : 1 peice батеријата
San Erqi Тестирани Нови B100 AE за Samsung Аце 4 S7898 S7272 S7270 S7562 C s7262 S7568i i699i 1500m Ah Батеријата батерии
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
> Батеријата мора да бидат целосно полнат пред употреба.

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Samsung
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
SanErqi
Број На Модел На:
B100AE
Оригинал или Не:
Компатибилен
БАТЕРИЈАТА МОДЕЛ :
B100AE
батеријата име :
за Samsung Аце 4 S7898 S7272 S7270 S7562C s7262 S7568i i699i

Најдобри понуди