• Неодамнешно
1X Врвен квалитет Микро USB Порт за Полнење Dock Конектор Флекс Кабел за Letv Ле 1 Про Ле Една Про X800 Замена.

1X Врвен квалитет Микро USB Порт за Полнење Dock Конектор Флекс Кабел за Letv Ле 1 Про Ле Една Про X800 Замена.

DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен


1 X Врвен квалитет Микро USB Порт за Полнење Dock Конектор Флекс Кабел за Letv Ле 1 Про Ле Една Про X800 Замена
.
Посебна Напомена : 1. Откако Пратката Стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба за Потоа да ја Отворите. 2. Сите LCD Екран Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ве молиме да се поврзете на екранот кабел за конекција на матичната плоча за тестирање, ГАРАНЦИЈА за НИШТОВНО ако LCD оштетени по Инсталацијата . Цел Неповратни! 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Но, НЕ се ОТСТРАНИ НАШИТЕ НАЛЕПНИЦА! (ГАРАНЦИЈА ЗА НИШТОВНО АКО СЕ ЕТИКЕТА ОТСТРАНЕТА) 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,ве Молиме да ги доставите на слика или на видео на производот проблем,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. 5. АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена. Нашиот техничар целосно ќе ги тестираат и да ви даде квалитет извештај.

Други карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
joliwow
Број На Модел На:
За Letv Ле 1 Про Ле Една Про X800
Компатибилен Бренд:
LETV

Најдобри понуди