• Неодамнешно
2 парчиња/многу XGE нови слушалка за Уво во приемникот earpieces за Леново P70-Т A355e A360e A628T A805e A710e 860e S860 врвен квалитет

2 парчиња/многу XGE нови слушалка за Уво во приемникот earpieces за Леново P70-Т A355e A360e A628T A805e A710e 860e S860

DEN 120.00

Количина на стоки
Тековен


Ние се посвети за да се обезбеди
професионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.
Детали за производот :
1 Тестирани пред превозот.
2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.
3 Големи во парк/support големо.
За превозот :
1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).
2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.
3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.
(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка/Јужна Америка/Русија во рок од 90 дена)
4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите. Ако треба да се промени на адресата, треба да контактирате со нас за ПОБРЗО пред испраќаат.
(Особено за руските Купувачи, pls бидете сигурни дека тоа е твоето полно име)
По-продажба на Услуги :
Ако не сте задоволни за оштетените/погрешен објекти примени или било какви други причини, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорови или
оставајќи негативни/неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се решат проблемите.


Други карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
XGE
Број На Модел На:
за Леново P70-Т A355e A360e A628T A805e A710e 860e S860
Компатибилен Бренд:
Леново

Најдобри понуди