• Неодамнешно
  • -15 %
Екран За Samsung Галакси S5 G900 СМ-G900F Нео G903M i9600 Надворешното Стакло Врвот/Пред Објективот Пред Екранот Капак (Без digitizer)

Екран За Samsung Галакси S5 G900 СМ-G900F Нео G903M i9600 Надворешното Стакло Врвот/Пред Објективот Пред Екранот Капак

DEN 175.00
DEN 205.92

Количина на стоки
Тековен


Екран За Samsung Галакси S5 G900 СМ-G900 СМ-G900 F Нео G903 M Надворешното Стакло Врвот/Пред Објективот Пред Екранот Капак (Без digitizer)
Опис : 1. Оваа стока е замена на екранот ,а не на телефон 2. На овој линк е вклучуваат : Екран ;збир на Алатки;На Лепило 3. 100% Нови & 100% Тестирање И Во Штркот & Силна Пакување & Брза Испорака & Следење На Број
Напомена :
1.Изборот на "LCD Само" или "Без Рамка ", што значи оваа стока вклучуваат : LCD со екран на допир, но без рамка ;"LCD Со Рамка ", што значи тоа е екран на допир и LCD екранот и со тоа рамка
2.Копија стоката е нова стока ,многу поевтини;Оригиналната стока исто како и екранот на телефонот
3. Ве молиме проверете со вашиот модел на телефон ,не го купи погрешно 4. Ако екранот може да работи добро ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди posotive повратни информации,доколку стоката не може да работи добро ,ве молиме да не ни остави негативни преглед.ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот

Други карактеристики

боја:
G900 Црна, G900 Бела, i9600 Црна, i9600 Бела, Сина i9600
Број На Модел На:
за S5 G900
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Samsung
Број На Модел На:
за S5 G900
боја:
Црна/Бела/Сино
време на испорака:
1-2 работен ден
statu:
Тестирање Пред Превозот
функција 1:
за S5 G900 екранот
функцијата 2:
за S5 G900
Големина:
5.1 inch

Најдобри понуди