• Неодамнешно
  • -9 %
Се користи за Замена Метална Рамка Телефон Страна се Отстранува Капакот За iNew V7 5.0' 1280*720 HD MTK6582 Quad Core Бесплатен Превозот

Се користи за Замена Метална Рамка Телефон Страна се Отстранува Капакот За iNew V7 5.0' 1280*720 HD MTK6582 Quad Core

DEN 349.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен


Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота.
2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.
4.Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.
5. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас.
Пакет Се Вклучени :
1x i New V7 Користи за Замена Метална Рамка Телефон Страна Средување на Маска
Се користи за Замена Метална Рамка Телефон Страна се Отстранува Капакот За i New V7 5.0' 1280*720 HD MTK6582 Quad Core Бесплатен Превозот + Следење на Број

Други карактеристики

боја:
Златна, Црна
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
iNEW V7
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ebuydoor
Компатибилен Бренд:
inew

Најдобри понуди