• Неодамнешно
J510 Преден Панел Објектив За Samsung Галакси J5 Година J510 J510F J510G J510M Екран на Допир LCD Дисплеј Надворешното Стакло Покрие Замена

J510 Преден Панел Објектив За Samsung Галакси J5 Година J510 J510F J510G J510M Екран на Допир LCD Дисплеј Надворешното

DEN 232.32

Количина на стоки
Тековен


Т неговиот Ниту LCD ниту Digitizer, Само Пред Екранот Стаклена леќа .
Карактеристики>> 1. Ова пред стакло екран леќа замена може да се реши што е проблемот. 2. Заменете напукнато или изгребан екран стаклена леќа 3. Целосно да се заштити вашиот мобилен телефон,прозорец, да ги задржи вашиот мобилен телефон прозорецот изгледа новиот цело време 4. Големи акции ,ние сме во состојба да брод од рок од 24 часа. 5. LCD & Digitizer екранот не се вклучени; Само ја користите за испукани пред објективот Спецификации : Боја : Црна/Бела/Злато Компатибилен со : - За Samsung Галакси J5 2016 Година J510 J510 F J510 G J510 M Пакетот Вклучува : 1 x Леќи од стакло маска 1 x Set Toolkit

Други карактеристики

боја:
бела, црна, златна
Бренд Име:
LoveKiss
Број На Модел На:
За Samsung Галакси J5 2016 Година J510 J510F J510FN Екран на Допир Стаклена Леќа
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S,Galaxy S II
Екранот:
≥5
Тип:
Екран На Допир
боја:
Бела Црна Доволно Во Акции На Мало Трговија На Големо
квалитет:
А+++++ Врвен Квалитет На Тест, Еден По Еден Пред Превозот
J5 2016 Година Екран На Допир За Надворешниот Леќи Од Стакло:
Пред Екранот Стакло Надворешниот Леќа Замена За Samsung Галакси J5 2016 Година
J5 2016 година J510F Екран Надворешниот Леќи од Стакло:
LCD Пред екран осетлив на допир Стакло Надворешниот Објектив За Samsung Галакси J5 2016 Година J510
J5 2016 година J510M Пред Надворешниот Стаклена Леќа:
Digitizer Надворешното Стакло Објектив За Samsung Галакси J5 2016 Година J510 J510F J510M
J5 2016 година J510 J510F LCD Дисплеј Стакло:
За Samsung Галакси J5 2016 Година J510 J510F J510M CLD Приказ на Сензорот Стакло

Најдобри понуди