• Неодамнешно
  • -7 %
Вистински USB датум полнење клупа flex кабел За Asus zenfone 4 A450CG 4.5 USB конектор порта PCB flex кабел со џек порта одбор

Вистински USB датум полнење клупа flex кабел За Asus zenfone 4 A450CG 4.5 USB конектор порта PCB flex кабел со џек порта

DEN 188.00
DEN 202.08

Количина на стоки
Тековен

Ние сме откриен производ се добро , а потоа се испраќа до post office
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3. (освен Во оддалечените области)
3.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1. Замените за Asus zenfone 4 A450 CG 's скршени, што се оштетени или испукани Приклучете го кабелот крајот се Соберат со нова. Ако производот во процесот на превозот на производот оштетен, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе испрати и
ќе прикачите некој подарок на надомест на штета. Ако сакате да ја смените производ, ве молиме контактирајте со нас, но на товар мора да се плати од страна на купувачот.
Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,
ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,
ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!
Ви благодарам многу!
Attentio n :
1).
Проблеми во 1-3, нашето решение има два вида : а) пошта производи.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот. Ако ние испрати на погрешен производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати и ќе прикачите некој подарок на надомест на штета.
ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2.
Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2.Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро.5" USB конектор порта PCB flex кабел со џек порта одбор
Продажба На Поени :
1 бои за да го изберете
Аргентина Пријател Известување!!!
Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.
Deliever време на Russion
Добри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 30-45days
Ние ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail . Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.

Други карактеристики

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
За Asus zenfone 4 A450CG 4.5
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
За Asus zenfone 4 A450CG 4.5
мини цел:
1pcs
користат за:
Asus zenfone 4 A450CG 4.5
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитетот одделение:
А+ ORG квалитет
Мало Пакет:
Безбедност На Пакет

Најдобри понуди