• Неодамнешно
  • -7 %
Вистински USB полнење Микрофон конектор за PCB порта џек одбор За Asus Zenfone 2 ZE500kL T00LD Ласерски 5.0 Usb Полнење порта делови

Вистински USB полнење Микрофон конектор за PCB порта џек одбор За Asus Zenfone 2 ZE500kL T00LD Ласерски 5.0 Usb Полнење

DEN 297.00
DEN 319.68

Количина на стоки
Тековен

ние прифаќаме : Виза-картичка.дали имате wholesales цена ? да,ние бидете сигурни дека имате wholesales цена ,ако цел повеќе 500 PCS,ќе добиете morediscount! ве молиме да испратите вашата порака до нас или контакт трговија јасли .ние прифаќаме : westernunion
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина.дали ви се have After-продажбата на услугата? yes (да).парите се депонирани сигурно во вашата сметка.
ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2.Delievery време : EMS : 5-15days. Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА СЕКОЈДНЕВНИОТ
ние продаваме нови објекти директно форма фабрика во Guang zhou на кина . Исто така, даде нашиот тим најдобар охрабрување.0" Usb Полнење порта делови
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Ако ние испрати на погрешен производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати и ќе прикачите некој подарок на надомест на штета.кога ќе брод мојата цел? ако вашите нарачки се заврши, ќе се испратени на вашата нарачка до вас во 48hours 2.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.
Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,
ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,
ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!
Ви благодарам многу!
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.
можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа(бидејќи тоа ќе ви се околу 24 часа за delievery
конкретна компанија за да испратите проверка на информации на веб страната)
Во следниот линк :
1. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1. Ви благодарам многу!
Ние придава големо значење на повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, се надеваме да се биде во можност да им даде
ни пет ѕвездички високи пофалби, затоа што ќе го направите ова, можете да ги споделите со повеќе луѓето знаат за нас.

Други карактеристики

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
За Asus Zenfone 2 ZE500kL T00LD Ласерски 5.0
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
За Asus Zenfone 2 ZE500kL T00LD Ласерски 5.0
мини цел:
1pcs
иднина:
100% Вистински
qualiity:
НОВ со џек одбор

Најдобри понуди