• Неодамнешно
  • -7 %
Оригиналниот USB полнење Микрофон конектор за PCB порта џек одбор За Asus Zenfone 2 ZE550kL Z00lD Ласерски 5.5 Usb Полнење порта делови

Оригиналниот USB полнење Микрофон конектор за PCB порта џек одбор За Asus Zenfone 2 ZE550kL Z00lD Ласерски 5.5 Usb Полнење

DEN 297.00
DEN 319.68

Количина на стоки
Тековен

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина.
Trademanager : cn1001722164
1.Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни. Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката. Ако сакате да ја смените производ, ве молиме контактирајте со нас, но на товар мора да се плати од страна на купувачот.Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2. Ако ние испрати на погрешен производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати и ќе прикачите некој подарок на надомест на штета. Ако производот во процесот на превозот на производот оштетен, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе испрати и
ќе прикачите некој подарок на надомест на штета.5" Usb Полнење порта делови
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Хонгконг пост или кина пост : 7-30days. Исто така, даде нашиот тим најдобар охрабрување.Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА СЕКОЈДНЕВНИОТ
ние продаваме нови објекти директно форма фабрика во Guang zhou на кина .
Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.
Ве молиме не грижете се, ние се кредибилитетот на трговците, ќе се реши овие проблеми. Ви благодарам многу!
Ние придава големо значење на повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, се надеваме да се биде во можност да им даде
ни пет ѕвездички високи пофалби, затоа што ќе го направите ова, можете да ги споделите со повеќе луѓето знаат за нас. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА. ние бидете сигурни дека имаат по-продажбата на услугата.
За да се одржи контролата на Квалитетот не ние лично се врши увид за секој објект пред да shippment.ние прифаќаме : Виза-картичка.ние прифаќаме : westernunion
3.Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА.
Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
2. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3.
Deliever време на Russion
Ние ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Сите предмети се 100% нови и прегледани. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1. Ви благодарам многу!
1.
Оригиналниот USB полнење Микрофон конектор за PCB порта џек одбор За Asus Zenfone 2 ZE550k L Z00l D Ласерски 5.

Други карактеристики

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
За Asus Zenfone 2 ZE550kL Z00lD Ласерски 5.5
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
За Asus Zenfone 2 ZE550kL Z00lD Ласерски 5.5
мини цел:
1pcs
иднина:
100% оригинални

Најдобри понуди