• Неодамнешно
За HTC М8 екран осетлив на допир Преден Панел За HTC One М8 M 8 Допир Екран Сензор LCD Дисплеј Digitizer Надворешното Стакло Покрие TP Замена

За HTC М8 екран осетлив на допир Преден Панел За HTC One М8 M 8 Допир Екран Сензор LCD Дисплеј Digitizer Надворешното

DEN 299.04

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики>> 1. Ова пред стакло екран леќа digitizer замена може да се реши што е проблемот. 2. Заменете напукнато или изгребан екран стаклена леќа 3. Целосно да се заштити вашиот мобилен телефон,прозорец, да ги задржи вашиот мобилен телефон прозорецот изгледа новиот цело време 4. Големи акции ,ние сме во состојба да брод од рок од 24 часа. 5. LCD не се вклучени. Спецификации : Боја : Црна Компатибилен со : - За HTC One М8 Пакетот Вклучува : 1 x Допир Екран Сензор (Без LCD) 1 x Set Toolkit

Други карактеристики

боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За HTC One М8 екран на Допир Панел Екран Сензор Digitizer
Бренд Име:
LoveKiss
Компатибилен Бренд:
HTC
Екранот:
≥5
За HTC One М8 Екран на Допир Digitizer:
За HTC One М8 M 8 Допир Digitizer Преден Панел Стакло Сензор
боја:
Balck Отворање на Алатки КАКО Подарок за Поддршка на Мало трговија на Големо Микс
qaulity:
А+++++ Врвен Квалитет На Тест, Еден По Еден Пред Превозот
За HTC One М8 екран на Допир Панел Digitizer:
За HTC One М8 M 8 Допир Екран Сензор Стакло Панел Digitizer
За HTC One М8 M 8 LCD Дисплеј Стакло:
За HTC One М8 M 8 LCD Дисплеј Glass Екран на Допир Панел Сензор

Најдобри понуди