• Неодамнешно
  • -5 %
2 парчиња/многу Задна Камера стаклена Леќа за iphone 6 плус 6s плус 5.5 назад Камерата за Носител со стакло Поклопец на Леќите на рамка Замена на Делови

2 парчиња/многу Задна Камера стаклена Леќа за iphone 6 плус 6s плус 5.5 назад Камерата за Носител со стакло Поклопец

DEN 91.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Ако тоа се нашите производи квантитетот не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ја и ќе ја прикачите на подарок
надомест на штета.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро. И
ние ќе бидеме повеќе напори да ја направиме нашата работа.
Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,
ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,
ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!
Ви благодарам многу!
4 Бои (црна, сребро, злато,злато се зголеми )
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2. B) преговара за враќање на средствата.
ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2.дали имате следење на број на freeshipping цел? да,Секоја цел мора следење на број .Delievery време : EMS : 5-15days.
QCC ВО ТАИ WAN
2 парчиња/многу Задна Камера стаклена Леќа за iphone 6plus 6s плус 5.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот.Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ако ние испрати на погрешен производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати и ќе прикачите некој подарок на надомест на штета. Ако сакате да ја смените производ, ве молиме контактирајте со нас, но на товар мора да се плати од страна на купувачот. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА. Ви благодарам многу!
Ние придава големо значење на повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, се надеваме да се биде во можност да им даде
ни пет ѕвездички високи пофалби, затоа што ќе го направите ова, можете да ги споделите со повеќе луѓето знаат за нас. Ако мислите дека постои било каков проблем, можете да не контактирате на време, ние ќе бидеме 100% ќе
решавање на вашиот проблем.

Други карактеристики

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
за iphone 6 плус и плус 6s
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6p/6sp
дизајн:
Бар
Материјал:
Стакло
Функција:
стаклена леќа со рамка
Бои:
3 Бои (црна, сребро, злато.роуз злато)
Мало Пакување:
без
Место на Потекло:
Guang zhou на кина
мини цел:
2 парчиња
користат за:
за iphone 6 плус и плус 6s
Производ ID:
Леќи на камерата со рамка

Најдобри понуди