• Неодамнешно
За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 N9000 N910F N920I Note3 Note4 Note5 Допир Екран Сензор Панел Digitizer Стакло Покрие Замена

За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 N9000 N910F N920I Note3 Note4 Note5 Допир Екран Сензор Панел Digitizer Стакло Покрие

DEN 926.40

Количина на стоки
Тековен


Ова е Ниту LCD ниту Digitizer, само пред стаклена леќа.
Карактеристики>> 1. Ова пред стакло екран леќа замена може да се реши што е проблемот. 2. Заменете напукнато или изгребан екран стаклена леќа 3. Целосно да се заштити вашиот мобилен телефон,прозорец, да ги задржи вашиот мобилен телефон прозорецот изгледа новиот цело време 4. Големи акции ,ние сме во состојба да брод од рок од 24 часа. 5. LCD & Digitizer екранот не се вклучени; Само ја користите за испукани пред објективот Спецификации : Боја : Црна/Бела Компатибилен со : - За Samsung Галакси Забелешка 2 N7100 / Забелешка 3 N9000 / Забелешка 4 N910 F / Забелешка 5 N920 I Пакетот Вклучува : 10 x Леќи од Стакло Маска

Други карактеристики

боја:
Забелешка 2 Црно, Забелешка 2 Бела, Забелешка 3 Црна, Забелешка 3 Бела, Забелешка 4 Црна, Забелешка 4 Бела, Забелешка 5 Црна, Забелешка 5 Бела
Бренд Име:
LoveKiss
Број На Модел На:
За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 Note5 Note4 Допир Екран Сензор За Стакло
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S,Galaxy S II,Галакси Забелешка
Екранот:
≥5
Тип:
Екран На Допир
Забелешка 3 4 5 Допрете Екран Сензор За Стакло:
За Samsung Галакси Забелешка 3 4 5 Note3 Note4 Допир Екран Сензор За Стакло
боја:
Balck Бело Злато Доволно Во Акции Отворање на Алатки КАКО Подарок
qaulity:
А+++++ Врвен Квалитет На Тест, Еден По Еден Пред Превозот
Забелешка 3 N9000 Допир Екран Сензор За Стакло:
За Samsung Галакси Забелешка 3 Note3 G9000 Допир Екран Сензор Стакло Маска
Забелешка 4 N910F Допир Екран Сензор за Стакло:
За Samsung Галакси Забелешка 4 N910F N910C Допир Екран Сензор Стакло Маска
Забелешка 5 N920I Допир Екран Сензор за Стакло:
За Samsung Галакси Забелешка 5 N920I N920G Допир Екран Сензор за Стакло
Забелешка 2 N920I Допир Екран Сензор за Стакло:
За Samsung Галакси Забелешка 2 N7100 Допир Екран Сензор Панел Стакло
Трговија на големо:
10Pcs/Многу Забелешка 3 4 5 N9000 N910F N920I Допир Екран Сензор Стакло Маска
Забелешка 2 3 4 5 LCD Дисплеј Надворешното Стакло:
За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 LCD Дисплеј Стакло екран осетлив на допир TP Леќа

Најдобри понуди