• Неодамнешно
ISUN 20pcs/многу AAAA Нови 1810mAh Li-ion Внатрешни Замена на Батеријата за iPhone 6 6g 4.7

ISUN 20pcs/многу AAAA Нови 1810mAh Li-ion Внатрешни Замена на Батеријата за iPhone 6 6g 4.7

DEN 5520.00

Количина на стоки
Тековен


Спецификација :
Advantates :
1.Тестирање 2-3 пати пред да се испраќаат надвор
2.0 циклус и 100% оригинални Japen ќелија со реалниот капацитет на
3.100% оригинални заштитник чип со стабилна работа
4.Safe батеријата и никогаш не експлозија
5.Поголем quanitity во нашата фабрика акции
6.Прифати OEM/ODM
7.Двојна заштита од над-бесплатно.над-празнење.над-струја.во текот-напон
Вниманието : 1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата.(ние ќе го испрати на предмети во рамките 2-5 работни дена(не празник сезони) по уплатата се потврди со платформа) 2. Ако објектот не се доставени по пат заврши во рок од 45 дена, ние ќе се 100% наплата на вашата исплата. 3. За руските Купувачи , ве Молиме понуда на примачот Име и презиме : (Given Name); татково Име; Семејното Име. 4. Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 30 дена, pls ни е-мејл пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, 5. Ако по 60 дена никогаш не примате стока може да побара целосна наплата и ние ќе ви вратат откако ќе checkt тој превозот статус и comfirm наплата 6. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, бидејќи ние секогаш се обидуваме се потрудиме да им служи на нашите клиенти,ние ќе ви ги задоволи решение Повратни информации од нашите клиенти
На нашите клиенти Главно Од Европа, Северна Америка и Souch Америка ,100% го промените редоследот по тестирање на примерок
Фабрика
Производство на батеријата над 10 години experiece со CE ,FCC,ROHS,MSDS,УЛ и PSE certifciates
Добар Пакет
== Продажба на мало Пакет како што е подолу
== 10-50 парчиња Пакет како што е подолу
Гаранција
Дефект Го Оценувате :
Гаранција : ако батеријата се Не-човечки оштетени и ние ќе се врати нова батерија во рок од 12 месеци ,нашите инженери ќе ги провери проблеми заедно и квалитетот на нашата култура ,pls ги споделите со вашите било какви идеи
Превозот за проверка
На Друг Модел На Батеријата

Други карактеристики

Број На Модел На:
За Iphone 6 6G
Квалитетот сертификација:
CE
Apple Модел:
iPhone 6
Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Компатибилен Бренд:
apple
Бренд Име:
LIANG MI
Оригинал или Не:
Компатибилен

Најдобри понуди