• Неодамнешно
  • -30 %
JINJIAN1 Собата Алуминиумска Легура Хамбургер Притиснете Круг Хамбургер Месо Говедско месо Скара Бургер Притиснете Пети Maker Калап за Готвење Алатки

JINJIAN1 Собата Алуминиумска Легура Хамбургер Притиснете Круг Хамбургер Месо Говедско месо Скара Бургер Притиснете Пети

DEN 356.00
DEN 508.80

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

боја:
sliver
Тип:
Месо & Живина Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
JINJIAN
Месо & Живина Алатки Тип:
Хамбургер Притиска
Број На Модел На:
хамбургер производител
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пакет:
Пакет
облик:
Круг
Тежина :
260g
Големина на :
како на сликата прикажани

Најдобри понуди