• Неодамнешно
  • -35 %
0.05 -1mm 20 Сечилото 100mm Дебелина Јазот Додатен Feeler Мерач Метрички Мерење Алатка

0.05 -1mm 20 Сечилото 100mm Дебелина Јазот Додатен Feeler Мерач Метрички Мерење Алатка

DEN 312.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики се Користи за проверка на clearances на палење поени, вентил, tappets, искра plug празнини, пистонс, клипот прстени, сопирачки, бендови, итн. Овој мерач вклучува 20 ножеви, кои се направени од висок квалитет на јаглероден челик

Други карактеристики

Feeler Тип:
Метрички Претпоставките
Feeler Стил:
Директно
Број на Ножеви:
11-20 Ножеви
Дебелина:
0.05-1.0 mm
Бренд Име:
GUOGEN
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Мерач Вкупна Должина:
Прибл. 105mm
Мерач На Вкупната Дебелина:
Прибл. 13mm
кодот:
35004801J
Тежина:
0.114kg

Најдобри понуди