• Неодамнешно
  • -50 %
8/200mm Триаголник Владетел Protractor Алуминиум Легура 90 степени Агол Владетел За Градители DIY Уметници Машини за Мерење Алатки

8/200mm Триаголник Владетел Protractor Алуминиум Легура 90 степени Агол Владетел За Градители DIY Уметници Машини за

DEN 540.00
DEN 1080.00

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : Силна фрлија алуминиум тело со јасни, врежана кралскиот graduations и заеднички мертек конверзија табела се Користи како видов водич за агол мерења и намалувања Идеален за сите градежни и ремоделирање на проекти се исто Така корисни за хобисти, дом на градежници, производители, DIYers & уметници

Други карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
RUITOOL
Број На Модел На:
MC06102
Материјал:
Алуминиум легура
Тип:
триаголник владетел
Тежина:
195g
Hypotenuse должина:
260mm
Десен агол страна должина:
185mm
Дебелина:
4mm
Големина:
8''/200mm
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
Состојба:
Бренд Нови
кодот:
F0OSA12802Y

Најдобри понуди