• Неодамнешно
  • -10 %
Ѕид-Монтирани Ротирачки Сауна Дрвени Hourglass Бел Песок Тајмер 15 Минути W315

Ѕид-Монтирани Ротирачки Сауна Дрвени Hourglass Бел Песок Тајмер 15 Минути W315

DEN 296.00
DEN 329.28

Количина на стоки
Тековен

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : РОТИРАЧКИ ТАЈМЕР - Песок тајмер месеци на вашиот ѕид со вклучени 2 навртки. Направени со убава дрво да одговара на вашиот сауна. 15 МИНУТИ - популарна должина на време да уживате сауна сесија. Исто така, вклучува 5 и 10 минути апроксимација маркери за пократки рокови. ТОЧНОСТ - Прецизно да во рок од 30 секунди. Hourglass се одржа во место со висока температура лепило и мали метални fastener. НЕ ПОКАЖЕ ДИЗАЈН - Align прилог дрвени монтажа лента вертикално, нарезници преку пред-drilled пилот дупки, за да се сокрие монтажа лента совршено зад песок тајмер. Карактеристики : Материјал : Дрво+Стакло Песок Боја : Бела Вкупната Големина : 29x4.7cm/11.42x1.85" Количина : 1 Компјутер+2 Навртки Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Сауна Hourglass Тајмер 2 x Завртки

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
sandglass
Број На Модел На:
3W1214-15
Употреба:
Мултифункционален
Теорија:
Други

Најдобри понуди