• Неодамнешно
  • -7 %
Автомобил Дигитален LED Термометар Voltmeter Авто USB Полнач за Батеријата да се Следи Температурата Мерач L15

Автомобил Дигитален LED Термометар Voltmeter Авто USB Полнач за Батеријата да се Следи Температурата Мерач L15

DEN 241.00
DEN 259.20

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Може да се измери напонот на вашиот автомобил за да избегне прекумерна струја
Мерење на температурата во внатрешноста на вашиот автомобил и брзо полнење на телефонот
2-Портен USB Полнач за да го наплаќаат за две различни уреди во исто време
Компактен дизајн, лесно да се носат, лесен за употреба
Едноставно Приклучете цигара во штекер, инстант comfirmation на батеријата напон, Ниска потрошувачка и високи светлината на екранот
Led дисплеј, пријатно да се погледне
Спецификации :
Материјал : Пластични+Метал
Боја : Црна
Екран Light Боја : Сина+Црвена/Зелена+Црвена
Напон : 12 V/24 V
Излезен Напон : 5.0 V
Max. Излезна Струја : 2.1 A
Напонски Мерен Опсег : 0-30 V
Температурата Мерен Опсег : -30°C-70°C
Големина : за 97x55mm/3.82x2.17"(Lx W)
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Автомобил Полнач Voltmeter Термометар

Други карактеристики

боја:
Сино, зелено
Стил:
Стои Станица
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
70°C - 99°C
Број На Модел На:
9A30102
Бренд Име:
OOTDTY
Моќност Тип:
Други
Употреба:
Други
Теорија:
Други

Најдобри понуди