• Неодамнешно
  • -18 %
Мини Вода за Соларен Погон Дигитални LCD Термометар Сензор на Температура на Кабелот 1M L15

Мини Вода за Соларен Погон Дигитални LCD Термометар Сензор на Температура на Кабелот 1M L15

DEN 189.00
DEN 230.88

Количина на стоки
Тековен


Функција
1.Соларен погон
2.Целосно затворена водоотпорен дизајн
2.Се надомест батерии во условите на осветлување може да работи правилно.
4.Погоден за фрижидери, витрини и други уреди кои бараат температура мерење и прикажување.
Опис :
Модел : ЛИНИЈА-50
Температурата опсег : -50°C ~ 150°C
Резолуција : 0.1°C
На Точноста : 1°C
Единица димензии : 66 x 30 x 15mm
Инсталација димензии : 45 x 25мм
Сензор должина на кабел : 1 метар
Моќност : соларен
Пакет Се Вклучени :
1 x Соларен Погон Дигитални LCD Термометар со 1 M Сензор Кабел
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Стил:
Стои Станица
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Моќност Тип:
Никој
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
120°C & Над
Број На Модел На:
9A30275
Употреба:
Внатрешна
Теорија:
Дигитален Термометар

Најдобри понуди