• Неодамнешно
  • -5 %
Смешни 10 LED Аудио Индикатор за Нивото на LM3915 DIY за Полнење Електронски Звук Аудио Спектар, Аналитичар Индикатор за Нивото на Suite Модул

Смешни 10 LED Аудио Индикатор за Нивото на LM3915 DIY за Полнење Електронски Звук Аудио Спектар, Аналитичар Индикатор

DEN 76.00
DEN 80.16

Количина на стоки
Тековен


Комплет Модел : AUL-10
LM3915 10 поени аудио индикатор за нивото на полнење (испрати две кабел)
Напојување напонот : DC9 V - 12 V
PCB Големина : 66mm * широк 28mm
Светлината барови Димензии : Должина 62.5 мм * широк 5mm * 10.7 милиметри
Аудио влез : 0 ~ 1.5 Vrms
Две индикација начини : лента инструкции и оган точка инструкции (имплементиран од страна на МО коло точка)
Пакетот вклучува :
1pcs LM3915 10 сегмент аудио индикатор за нивото на DIY комплет
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ви благодариме за вашиот поддржува!

Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
diymore
Број На Модел На:
LM3915
Излез Тип На:
Pls проверете опис

Најдобри понуди