• Неодамнешно
  • -24 %
0/250 целзиусови степени Степени Електронски LCD Кујна Храна Термометар BBQ Сонда Температура Аларм Готвење Тајмер Метеоролошка Станица

0/250 целзиусови степени Степени Електронски LCD Кујна Храна Термометар BBQ Сонда Температура Аларм Готвење Тајмер Метеоролошка

DEN 283.00
DEN 372.48

Количина на стоки
Тековен

Ви благодариме за вашето разбирање.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. 80g
Времето опсег : 99 минути и 59 секунди
Температурата аларм опсег : 250 степени
Напојување : 1pc AAA батерија(Не се вклучени)
Боја : Црна
Температурата детекција на опсег : 0℃ ~ +250℃ ; 32℉ ~ +482℉
Поле на примена : Храна, скара, кујна, готвење, метеоролошка станица температура откривање, готвење тајмер и температура алармот
Answer : ___________________________ Note :
1. Од 0 целзиусови степени 250 целзиусови степени, сите температури може да се открие точно. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Лесно да се работи. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Карактеристики :
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот. Широк спектар на тестирање. Со голем LCD дисплеј, читања се појасни. Ние само брод да се потврди цел адреси. Употребата на широк спектар. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Храна, скара, кујна, готвење, метеоролошка станица температура откривање може да се користи, Повеќенаменски термометар. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.

Други карактеристики

Стил:
Стои Станица
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Моќност Тип:
AAA Батерија
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
120°C & Над
Број На Модел На:
Електронски Термометар Домаќин
Употреба:
Апарати за домаќинство
Теорија:
Сензор На Температура На
Бренд Име:
VKTECH

Најдобри понуди