• Неодамнешно
3 In1 Автомобил 12V Дигитален LED Voltmeter Напон Температура Часовник Термометар Автомобил, Зелена

3 In1 Автомобил 12V Дигитален LED Voltmeter Напон Температура Часовник Термометар Автомобил, Зелена

DEN 417.12

Количина на стоки
Тековен


100% Сосема нов и висок квалитет 3 Во 1 функција. (Време / температура / напон функции) Четири display modes. (Време само / Температура само / Напон само / Време-температура наизменични напони) Издржливи, стабилен, со висока чувствителност 100% Сосема нов и висок квалитет
3 Во 1 функција. (Време / температура / напон функции)
Четири display modes. (Време само / Температура само / Напон само / Време-температура наизменични напони)
Издржливи, стабилен, со висока чувствителност
Материјал : Пластика
Дисплеј во боја : Зелена
Школка во боја : црна
Номинална влезниот напон : 12 V
Температурата опсег : -40 целзиусови степени ~ 75 целзиусови степени
Запалка приклучок : Напојува со
Како да го користите :
Вклучување на сила на возилото, времето ќе биде прикажан на возила монтирани часовник монитор.
Показател ќе се исклучи кога автомобилот моќ е исклучен, така часовникот моќ не е консумира.
Внатрешниот часовник може да работи правилно со користење на индустриски батеријата (чести замена не е потребна), и професионална увезени чип прави време многу точни.
Пакет Се Вклучени :
1x автомобил дигитален часовник со запалка приклучок за приклучок
1x селотејп
1x упатство
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Други карактеристики

Бренд Име:
PEAKMETER

Најдобри понуди