• Неодамнешно
  • -25 %
4pcs 15A Алигатор Клип за да 4mm Чист Бакар Фенер Plug Тест Води Кабел Жица за Multimeter Мулти Метар Тестер

4pcs 15A Алигатор Клип за да 4mm Чист Бакар Фенер Plug Тест Води Кабел Жица за Multimeter Мулти Метар Тестер

DEN 384.00
DEN 511.68

Количина на стоки
Тековен


4pcs 15 A Алигатор Клип за да 4mm Чист Бакар Фенер Plug Тест Доведе Кабел за Multimeter
Главни Карактеристики :
- Фенер plug да алигатор клип тест доведе кабел.
- Тоа може да се користи во електрични или лабораториски електрични тестирање работа.
- Често се користи во училиште физика лаборатории за брзо и евтино да се соберат кола.
- Жица отпорни на топлина на согорување, висока безбедност перформанси.
Спецификации : Карактеристики :
- Фенер plug да алигатор клип тест доведе кабел.
- Тоа може да се користи во електрични или лабораториски електрични тестирање работа.
- Често се користи во училиште физика лаборатории за брзо и евтино да се соберат кола.
- Жица отпорни на топлина на согорување, висока безбедност перформанси. Тест на струјата : 15 A / 18 AWG Тест Напон : Линија Должина : Околу 1 милион Боја : Црвена, црна Материјал : Метал, пластика Жица надворешен Дијаметар : 4mm Количина : 4pcs(црвена x 2, црна x 2) Материјал : ПВЦ школка, бакар челичното јадро. Пакет Тежина : 145 G / 5.11 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 120*120*50 ММ / 4.72*4.72*1.97 Инчи EPC_INT_F18 Пакет Вклучува :
4 x Алигатор Клип Фенер Plug Тест Доведе Кабел
Ние И Ветуваме На :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
zjmling
Број На Модел На:
Y201
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тест тековната :
Линија Должина:
тест напон:
Жица Надворешен Дијаметар:

Најдобри понуди