• Неодамнешно
  • -7 %
70cm Универзален Тест Сонда Води Pin за Дигитални Multimeter Метар Игла Совет Мулти Метар Тестер Води Истрагата Жица Пенкало Кабел 10A

70cm Универзален Тест Сонда Води Pin за Дигитални Multimeter Метар Игла Совет Мулти Метар Тестер Води Истрагата Жица

DEN 46.00
DEN 49.44

Количина на стоки
Тековен


70cm 1 Пар Универзална 10 A Сонда Тест Води за Multimeter Метар
Карактеристики :
Жица Боја : Црна, Црвена (Како на сликите)
Остри контакт крајот
Компатибилен со universal multimeters
Максимална струја : 10 A
Тест напон спектар : 1000 V Max
Кабел должина : 70cm прибл
Примерот за тестирање IC компоненти
Answer : ___________________________ Note :
Бојата е само за повикување само. Тоа може да се малку различни од реалниот објект.
Пакети :
1 x Пар Универзална 10 A Сонда Тест Води

Други карактеристики

Бренд Име:
VKTECH
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
тест сонда води
Излез Тип На:
multimeter сонда
Максимална Струја:
10A
Тест напон спектар:
1000V Max
Должина на кабел:
70cm прибл
Употреба:
Примерот за тестирање IC компоненти

Најдобри понуди