• Неодамнешно
Нови 10pcs Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Електронски Мини Тест Сонда Поставена Црвено Жолта Сина, Црна, Зелена

Нови 10pcs Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Електронски Мини Тест Сонда Поставена Црвено Жолта Сина,

DEN 56.64

Количина на стоки
Тековен

Спецификација :
Сосема нов Материјал : ABS Пластика Школка Домување Должина : околу. 4.0 cm(1.57") Максимална Жица со Дијаметар : прибл. 5mm 5 Бои -Црвена во Жолта боја Сина, Црна, Зелена(Две од секоја боја) Количеството : 10pcs по поставите Најсветлите тежина и највисоки перформанси, слободни раце за поправка. Моќен пролет влече мин куки да се сфати мали компоненти цврсто и да се избегне било краток спој. Задната ззп може да се отстрани лесно за кабел навој преку и лемење.
Совршен за користење во тестирање IC или поправка на мобилен телефон и други мини електронски производи. Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење на Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
Пакет се вклучени :
10 x Мини тест куки (куки само)

Други карактеристики

Бренд Име:
Inpelanyu
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
GJ0613-01
Излез Тип На:
Други
боја:
како слика се прикажани
Тип:
Мини Тест Сонда
Количина:
10pcs/set
Должина:
Approx. 4.0cm
Материјал:
ABS Пластика Школка Домување
Карактеристично:
Експлозија-доказ

Најдобри понуди