• Неодамнешно
Змеј мерач 52mm Покажувачот на Авто Мотор Автомобил Volt Мерач Метар + Мерач pod Автомобил Стил Автомобил volt 8-16V Бесплатен превозот

Змеј мерач 52mm Покажувачот на Авто Мотор Автомобил Volt Мерач Метар + Мерач pod Автомобил Стил Автомобил volt 8-16V

DEN 363.84

Количина на стоки
Тековен

Опис на производот : Големина : 2 инчен колосек или 52 мм дијаметар Прирачник по англиски за Инсталација настава Универзална вклопат за повеќето автомобили Супер Висока Прецизност Тоа се движи од 8 до 16 V Volt Мерач Пакетот Вклучува : 1 X Volt Мерач 1 X Мерач pod 1 X Упатство На англиски јазик

Други карактеристики

Производителот Дел Број:
Други
Специјални Функции:
NO
Објектот Висина:
52mm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
52mm
Објектот Тежина:
0.16KG
Осветленост Дел Број:
NO
Другиот Дел Број:
Други
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Ширина:
52mm
Audi Модел:
A4
Бренд Име:
ЗМЕЈ МЕРАЧ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
A4-Година:
До 2015

Најдобри понуди