• Неодамнешно
  • -18 %
Оригиналниот Кингстон Micro SD Читач на картички USB 3.1 Тип-A и Тип-C Двојна Интерфејс со USB Читач на картички USB 3.0 Memory Stick Читач на картички

Оригиналниот Кингстон Micro SD Читач на картички USB 3.1 Тип-A и Тип-C Двојна Интерфејс со USB Читач на картички USB

DEN 1255.00
DEN 1530.72

Количина на стоки
Тековен

0 Читач на картички Lecteur de Carte USB 3. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.0 Mobile Lite Дуо 3 C : Карактеристики : 1 во Согласност со USB 3. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот нормално трае 35 до 60 дена.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето пребарување прво, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме контактирајте ме однапред,ако постои голем простор за нас да се изгради бизнис односи во наредните иднина, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Повратни информации :
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите стоки, вклучувајќи бесплатен превозот, не се вклучени далечински испорака на трошоците. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Ако не постои исклучок, ние ќе ве известувам со оставање на порака. Ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид, ќе има дополнителни превозот цена, доколку адресата е оддалечен еден.0 Mobile Lite Дуо 3 C USB 3.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.0 Memory Stick Читач на картички
USB 3.
Други Политики :
1 Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.1, Windows 8, Windows 7 (SP1), Windows Vista? (SP2), Mac OS X v.
5 Кога ја прими стоката, ве молиме проверете дали пакетот е прекината и стоката е во РЕД. Ако не е прекината, предизвикани од страна на пратката, ве молиме да ги фотографија и побара курир да се регистрирате.
2 Фактура : ве Молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата, како колку цената што треба да се напише на испорака фактура , колку транспортни задолжен ние треба да се напише на фактурата, како да се descripe стоката итн.0 Lettore ди schede дин порта usb 3.x+, Хром оперативен СИСТЕМ. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3 Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата потврда. За стоката не бесплатен превозот, или ако постојат било какви други барања во превозот, ве молиме, контактирајте ја службата за друг избор, само како DHL, UPS-от, Fedex, итн.

Други карактеристики

Картичка Слотови:
Еден
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Кингстон
Интерфејс:
Тип-В
Број На Модел На:
FCR-ML3C
Тип:
Micro SD
Инсталација:
Надворешни
Модел:
FCR-ML3C MobileLite Дуо 3C
Поддршка:
Micro SD/microSDHC UHS-I/микро SDXC UHS-I/Memory Stick pro/duo/Pro-HG
боја:
сребрена/бела
Согласност за :
USB Тип-А/Тип-C Паметен телефон
Тип:
OTG читач на картички
компатибилен за:
Дуо 3C Мултифункционален За Компјутер и Тип-c Телефон
Поддршка за:
Micro SD SDHC/SDXC
посебни:
Висока Брзина Картичка Читателот USB 3.0

Најдобри понуди