• Неодамнешно
  • -5 %
10мм X 1/8 Нишка Пневматски Машки Лактот Конектор Цевка Воздух Притисни Во Фитинг 10Pcs

10мм X 1/8 Нишка Пневматски Машки Лактот Конектор Цевка Воздух Притисни Во Фитинг 10Pcs

DEN 388.00
DEN 408.00

Количина на стоки
Тековен


1.Еден допир тип на конекција алатка за воздушен притисок цевка
2.Разни користи во зависност од корисникот на животната средина
Карактеристики :
1.Погодна за секој цевки.
2.Лесни чекори да се земе цевки off.
3.Откако вметната да орев,цевката ќе не е лесно да се изгубат
4.Никел-позлатен лим тело обезбедува анти-корозија и анти - загадување
5.Сите Р и NPT конци се пред-обложени пломби
6.Брзо и едноставно вметнување цевка
7.Компактен,лесен дизајн
8.Напредни, добро докажано цевка задржување систем
9.Повторно употребливи тема печат

Други карактеристики

Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
PL10-01
КОЛИЧИНА:
10

Најдобри понуди