• Неодамнешно
SMATI05 Пневматик Inflating Inflator Пиштол Воздушен Притисок Мерач За Светлина Камион И возење Велосипед Пневматски Гуми Пумпа Компресор Sanmin

SMATI05 Пневматик Inflating Inflator Пиштол Воздушен Притисок Мерач За Светлина Камион И возење Велосипед Пневматски

DEN 822.24

Количина на стоки
Тековен

Голема количина купувањето ,ве молиме контактирајте го нашиот онлајн услуга за да побара повеќе економски превозот начин или се разговара за повеќе прилично цена 2 место По ред ,ве молиме заштита на messag e на вашиот Aliexpress или мобилен ,можеме да контактираме за детали за испорака адреса, прогласи вредност ,Фактура вредност или други s.
PUL0425, (4-2. Ако не прими стоката на време, ве молам, ве молиме контактирајте го нашиот онлајн сервис за проверка на стоката состојба. Ако се чувствуваат разочарани објектот , ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака . Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона .

Други карактеристики

Бренд Име:
NBSANMINSE
Број На Модел На:
гуми guage
Тип:
гуми guage
реден број:
SMATI05
Guage опсег:
10 за да 220Psi
Големина:
1/4 Inch

Најдобри понуди