• Неодамнешно
SMSC02 Топла Продажба 1/4 Воздух Влезот Ротирате Конектор Делови Пневматски Воздух Влезот Конектор Воздух Алатка Додаток Висок Квалитет Sanmin

SMSC02 Топла Продажба 1/4 Воздух Влезот Ротирате Конектор Делови Пневматски Воздух Влезот Конектор Воздух Алатка Додаток

DEN 548.64

Количина на стоки
Тековен

Голема количина купувањето ,ве молиме контактирајте го нашиот онлајн услуга за да побара повеќе економски превозот начин или се разговара за повеќе прилично цена 2 место По ред ,ве молиме заштита на messag e на вашиот Aliexpress или мобилен ,можеме да контактираме за детали за испорака адреса, прогласи вредност ,Фактура вредност или други s. На сликите кои се прикажани не се сите вистински објект и се за вашиот референца само 2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона . На сликите кои се прикажани не се сите вистински објект и се за вашиот референца само воздух удар пиштол , воздух црева , воздух пневматски црева , дува прашина пиштол , автомобил пневматик притисок , inflator колосек , компресор , компресор за воздух црево , црево фитинзи , Воздушен пиштол , пневматски воздухот алатки , пневматски пиштол , пневматски алатки , гуми inflator притисок колосек , гуми притисок колосек , гуми притисок Метар , Дигитални Гуми притисок метар gague , Автомобилот Пневматик Воздушен Притисок Dial Метар Возило Тестер , Притисок & Вакуум Тестери
ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : Пред продажбата ЗАБЕЛЕШКА : 1 ве молиме заштита на производи за повеќе детали на нашата веб страница, било збуни, ве молиме контактирајте со нас слободно или јавете се на whatsup 0086 15168536055 skype : fhtrust или Забелешка вашето барање онлајн.
PUL0425, (4-2.75 мм Пневматски објект притисок опсег е 0-8bar(0. Превозот на трошоците направени во купувачот.

Други карактеристики

Бренд Име:
NBSANMINSE
Број На Модел На:
Воздухот регулаторот алатка
Тип:
Воздухот алатка
реден број:
SMSC02
Воздухот Алатки Конектор:
Воздухот Влезот Конектор Вентил
Предупредување:
Нема Јадење

Најдобри понуди