• Неодамнешно
684 Хибрид Керамички Имајќи 4*9*4 мм ABEC-1 ( 1 парче) Индустрија Вретено Моторни 684HC Хибриди Si3N4 Топката Лежишта 3NC 684ZZ

684 Хибрид Керамички Имајќи 4*9*4 мм ABEC-1 ( 1 парче) Индустрија Вретено Моторни 684HC Хибриди Si3N4 Топката Лежишта

DEN 276.00

Количина на стоки
Тековен

modname=ckeditor
Модел 684 Хибрид Si3 N4 Керамички Топката Имајќи Parmeters Атрибути Вредности Дел Број 684 ZZ Имајќи Имајќи Тип 2 Заштитените Понесе Кол (d) 4 mm Надворешниот Кол (D) 9 mm Ширина (Б) 4 mm Материјал Hybid Si3 N4 Керамички Топки Динамичен на Оптоварување (Cr) (Newtons) 545 Статични на Оптоварување (Кор) (Newtons) 182 Максимална Брзина (Масти) (X1000 ВРТЕЖИ во минута) 53 Тежина (g) (грам) 1

Други карактеристики

Број На Модел На:
684SI
Површина Грубост:
Ра 0.05
Капацитет На Моторот:
4*9*4 мм
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Хром Челик
Материјал:
Хибрид керамички
Структура:
Si3N4 топки

Најдобри понуди